Педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС – завідувачка кафедри Олена Статівка, старші викладачки цієї ж кафедри Інна Іванова, Лариса Сазанова та викладачка Валентина Кочина взяли участь в онлайн тренінгу “The Basics of Teaching Hybrid and Online classes”(«Основи викладання гібридних та онлайн-класів»), проведеному тренером компанії Pearson Єлізабет Беар за підтримки Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Києва. Учасникам тренінгу розповіли про поняття «онлайн клас» та «гібридний клас», визначили відміну онлайн-курсу та гібридного навчання, обговорили переваги та недоліки цих видів навчання. За результатами тренінгу викладачі кафедри отримали сертифікати.