Представниці кафедри українознавства факультету № 2 ХНУВС – доцентки Олена Оверчук, Вікторія Перцева, старші викладачки Інна Голопич, Наталія Єльнікова взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Академічна культура дослідника в освітньому просторі: європейський та національний досвід», що проводилася на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Під час роботи конференції учасники представляли свої студіювання у п’яти секціях за такими напрямами: формування основ академічної культури у закладах освіти в умовах воєнних реалій; академічна культура й етика у вищій освіті: європейський, національний виміри; наукова мовна культура; академічна комунікація: комунікативні стратегії й тактики; культура наставництва; розвиток гнучких умінь (soft skills); актуальні питання та виклики в умовах дистанційного навчання.

За результатами заходу наукові дослідження будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.