Представники Харківського національного університету внутрішніх справ та Львівського державного університету внутрішніх справ висадили понад 40 молодих дерев. До екологічної акції долучилися ректор ХНУВС Валерій Сокуренко та очільник ЛьвДУВС Роман Благута, курсанти та працівники обох вишів.

На алеї, яку висадили під час спільної акції, будуть цвісти пахучі липи та милуватимуть око розкішні клени.

Учасники заходу переконані, що ми повинні не лише турбуватися про довкілля, але й робити конкретні справи, аби захистити екологію. Тож акції з висадки дерев є важливою ініціативою, до якої потрібно долучатися кожному.

Захід об’єднав два відомчих університети й продемонстрував єдність української нації.