Для студентів-психологів кафедри соціології та психології факультету № 6 проведено бінарне заняття за темою «Схема-терапія: основні принципи роботи в практиці психологічного консультування та самодопомоги». Запрошеним викладачем стала доктор психологічних наук, професор, практикуючий психолог, член Української спілки психотерапевтів, сертифікований консультант у напрямку позитивної психотерапії, сертифікований арт-терапевт, коуч Анастасія Большакова.

Під час заняття було роз’яснено основні поняття та обговорено базові потреби, фрустрація яких впливає на формування дезадаптивних схем, розглянуто схему-режими, які можуть проявлятися у різних моделях емоційного та поведінкового реагування, їх категорії, а також функціональні та здорові режими. Анастасія Большакова також розповіла про концептуалізацію та загальну послідовність роботи у схема-терапії.