Відбулося засідання кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 за допомогою пропрієтарної програми для організації відеоконференцій Zoom. Під час засідання було розглянуто питання щодо організації освітнього процесу. У своєму виступі, зокрема, завідувач кафедри кандидат історичних наук, доцент Ігор Логвиненко звернув увагу на необхідність своєчасного усунення недоліків, що були виявлені під час моніторингу системи дистанційного навчання МІА Освіта. Обговорено попередні результати успішності курсантів з навчальних дисциплін, що викладаються кафедрою. Особливу увагу було приділено питанням профорієнтаційної роботи, розглянуто наукову роботу курсантів. Прийнято рішення щодо підготовки тез доповідей курсантів на Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми сучасної науки в дослідженнях молодих учених, курсантів та студентів».