Доцентами кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Іриною Антол, Дар'єю Коробцовою та Вікторією Фурсою булао організовано онлайн-зустріч з гарантом освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування» професором кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 доктором юридичних наук, професором Ольгою Гетманець зі студентами, які навчаються на бакалаврському рівні освіти факультету № 6. Під час обговорення освітньо-професійної програми Ольга Гетманець  пояснила необхідність внесення до неї змін і презентувала її зміст та особливості. Студенти активно долучилися до обговорення програми, її змістовного наповнення, порядку проходження практики, перспектив розвитку спеціальності та працевлаштування. Присутні підтримали запропоновані зміни до освітньо-професійної програми.