На запрошення Англія Раскін Університету (м. Кембридж, Сполучене Королівство) заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк у якості гостьового лектора провів заняття зі слухачами магістерської програми з кримінології за темою "Динаміка та протидія торгівлі людьми в умовах військового конфлікту". До подій, що відбуваються в Україні внаслідок збройної агресії російської федерації, прикута увага усіх європейців, не є виключенням і слухачі провідних університетів Сполученого Королівства. Науковці Харківського національного університету внутрішніх справ навіть в умовах військових дій гідно представляють нашу країну в європейському освітньо-науковому просторі.