Декан факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Брусакова пропонує студентам, які навчаються за спеціальністю «Кібербезпека», а також усім, хто цікавиться IT-сферою, взяти участь в безкоштовній серії онлайн-воркшопів – MobiDev IT May.

Експерти ділитимуться своїм досвідом, допоможуть поліпшити знання у затребуваних професіях та освоїти нові скіли тими, хто втратив роботу через війну.

Що на вас чекає?

Серія воркшопів з найпопулярніших ІТ-напрямів: Project Management, QA, iOS, Machine Learning, Ruby, Marketing, Sales. Також воркшопи для розвитку soft skills та зі складання CV. Протягом місяця учасники познайомляться з основними напрямами ІТ, мовою програмування Swift, перспективами вивчення Ruby on Rails, дізнаються багато корисних деталей щодо проведення тестування, IT-маркетингу та професії Project Manager. Окремі заняття будуть присвячені важливій темі успішної самопрезентації.

Заняття починаються 10 травня та завершуються 2 червня   поточного року. Під час курсу будуть обиратися цікаві теми, що допоможуть стати ще крутішими розумниками. Відвідування воркшопів online у Google Мeet щовівторка та щочетверга о 18:00, щосуботи – об 11:00

Участь у проєкті – безкоштовна.

Дізнатися більше та зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/3yao4YW