Представники кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх із перших днів війни приєдналися до всеукраїнського волонтерського руху задля надання гуманітарної допомоги в час війни.

Так, працівники кафедри за особисті кошти придбали лікарські засоби для формування військових аптечок першої медичної допомоги для українських військових і працівників Національної поліції України.

Завдяки співпраці колективу кафедри із працівниками Національної поліції та військовослужбовцями Збройних Сил України професоркою Наталією Мілорадовою та доценткою Вікторією Доценко була організована адресна доставка придбаних аптечок до підрозділів Харківської області, які цього потребували.