Відбулось онлайн-засідання кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ із використанням платформи Google Meet.

Під час засідання було обговорено зміни до Проєкту освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (правоохоронна діяльність). Зазначені пропозиції стосуються як обов’язкових, так і вибіркових компонент освітньо-професійної програми та їх логічної послідовності, а також фахових компетентностей, які мають набути здобувачі вищої освіти.

Обговорювалися робочі питання діяльності кафедри, серед яких – забезпечення освітнього процесу в умовах воєнного стану; профорієнтаційна, а також наукова робота кафедри. Затверджено тестові завдання для атестації здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність». Окрему увагу приділено роботі кураторів.

Зважаючи на необхідність забезпечення освітньої діяльності у ХНУВС, завідувач кафедри Ірина Панова наголосила на важливості продовження якісного навчального процесу у дистанційному форматі через платформу Moodle. Обговорено порядок наповнення порталу Мі-освіта.