Представники кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ – доцент кафедри Станіслав Певко та викладачка кафедри Ксенія Гуртова під керівництвом начальника кафедри Юрія Холода провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з учнями Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 93 Харківської міської ради Харківської області імені В.В. Бондаренка».

Під час зустрічі працівники університету прочитали лекцію на тему «Вступ до Харківського національного університету внутрішніх справ 2022» та відповіли на запитання учнів щодо специфіки підготовки курсантів, студентів і слухачів за різними спеціальностями, про переваги отримання вищої освіти в ХНУВС, про перспективи подальшого працевлаштування випускників університету.