У цей нелегкий для України час педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету №4 ХНУВС продовжує підвищувати професійну кваліфікацію. Доцентка кафедри Валентина Почуєва, старші викладачки Наталія Горбач, Галина Сорокіна та викладач цієї ж кафедри Артем Білоусов взяли участь у вебінарі з організації онлайн освіти та залучення студентів до творчого використання Інтернету «Introducing Breaking Through The Screen: Empowering Students to Soar to New Heights in Online Learning» від National Geographic Learning та в конференції "Supporting displaced learners and teachers from Ukraine" («Підтримка переміщених учнів та вчителів з України» від Сambridge Assessment English. За результатами участі в заходах отримано сертифікати.