Представники факультету № 6 - професор кафедри правового забезпечення господарської діяльності Аліна Чорна та доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ірина Сядриста - провели зустріч з випускниками Богуславської загальноосвітньої школи I-III ступенів Борівської районної ради Харківської області. Керівництво школи організувало зустріч представників університету зі старшокласниками для проведення профорієнтаційної роботи, щоб молодь більше дізналася про спеціальності та напрями підготовки на факультеті № 6 й обрали собі майбутню професію. Викладачі зробили короткий екскурс з історії університету, розповіли про переваги навчання на факультеті № 6 та про перспективи працевлаштування.