Чергову нараду керівного складу факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ в онлайн-режимі провела декан факультету № 6 Оксана Брусакова.

Під час наради розглядалися наступні питання: здійснення освітньої діяльності факультету з використанням системи управління дистанційним навчанням Moodle; наповнення навчально-методичними матеріалами інформаційно-комунікаційної системи «Освітньо-науковий портал МВС України»; підготовка до проведення атестації здобувачів освіти; діяльність наукових гуртків кафедр; здійснення профорієнтаційної роботи та інші.

Особливу увагу зосередили на важливості комунікацій науково-педагогічних працівників і кураторів навчальних груп зі студентами, проведенні навчальних занять онлайн, організації бінарних занять, уважному та чуйному ставленні працівників факультету до прохань та звернень студентів.

Декан підкреслила важливість участі колективу факультету у волонтерській діяльності та допомозі Збройним Силам України у подоланні воєнної агресії росії.