Відбулася онлайн-зустріч робочої групи кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 зі студентами щодо обговорення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування (фінансова безпека та фінансові розслідування)».

На початку зустрічі гарант освітньої програми Ольга Гетманець пояснила необхідність внесення змін та презентувала зміст і особливості освітньо-професійних програм. Студенти Дар’я Глоба та Єгор Кириченко активно долучилися до обговорення важливості та актуальності програми, її змістовного наповнення, порядок проходження практики, перспективи розвитку спеціальності та працевлаштування.

У підсумку присутні підтримали запропоновані зміни до ОПП і рекомендували освітні програми до запровадження.