Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Леонід Могілевський взяв участь у роботі Міжнародного науково-практичного онлайн-семінару «Діяльність державних органів в умовах воєнного стану» та привітав колег із 61-ою річницею створення Донецького державного університету внутрішніх справ.

Учасники семінару розглянули актуальні та проблемні питання забезпечення публічної безпеки і порядку; застосування кримінального, адміністративного та трудового законодавства; законодавчого регулювання військових і територіальних формувань. Крім того, особлива увага була приділена питанню реалізації прав людини у діяльності правоохоронних органів в умовах воєнного стану.