Голова Школи наукового лідерства ХНУВС Віталій Найда взяв участь у черговій онлайн-зустрічі стипендіатів і стипендіаток усіх наборів Фонду Конрада Аденауера в Україні, присвяченій обговоренню соціальних проєктів, які наразі втілюються за фінансової допомоги Фонду, а також перспектив онлайн та офлайн участі в одноденному обміні між українськими та німецькими стипендіатами та стипендіатками, що пройде 23 травня в Берліні. Його мета – проведення інформаційної кампанії щодо висвітлення подій в Україні.

Організатори заходу Ольга Баланюк та Ірина Рябенька розповіли про мету, завдання, формат проведення, вимоги до виступів, а також відповіли на всі запитання учасників.

Віталій Найда візьме участь у заході в режимі онлайн та підготує власний виступ-історію щодо несення служби в Національній поліції в період воєнного стану, а також організації наукової, творчої, волонтерської роботи курсантів-учасників Школи наукового лідерства.