Патріотично налаштовані студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Валентини Василенко взяли участь у дистанційній олімпіаді з української мови. Мета заходу –активізація пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань та їх закріплення.

Військовий стан, оголошений у країні, та воєнні дії підвищили рівень патріотизму студентської молоді та викликали бажання говорити виключно рідною мовою, писати українською пости в соціальних мережах, а це потребує високого рівня знань із української лінгвістики. Тому наші студенти демонструють зацікавленість і беруть участь у додаткових конкурсах та олімпіадах із метою підвищення якості знань із державної мови.

Після успішного проходження завдань кожен учасник отримав сертифікат, а отримані знання стануть корисними для майбутніх правозахисників під час виконання їх службових обов’язків.

Сумська філія ХНУВС