Старша викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Інна Іванова взяла участь в онлайн вебінарі “How Educators Can Use Their Newfound Tech & Teaching Skills To Improve Instruction” («Як педагоги можуть використовувати свої набуті технічні та навчальні навички для покращення навчального процесу»), проведеному спікерами EducationWeek.

Фахівці декількох закладів освіти Сполучених Штатів Америки розповіли про стратегії, що використовувалися у віртуальному або гібридному навчанні та стали особливо популярними під час пандемії. Учасникам вебінару розповіли, як ефективно переформувати навчальні курси під формат дистанційного навчання. За результатами вебінару Інна Іванова отримала сертифікат учасника та досвід використання набутих навичок після пандемії.