Відбулося онлайн-обговорення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement.

Гарантом освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність» (Правоохоронна діяльність) Law Enforcement (Law Enforcement) Іриною Пановою презентовано для обговорення освітню програму. Під час зустрічі студенти обговорили складові компоненти програми та можливості вибору дисциплін у складі Пакету № 1 та Пакету № 2, графік навчання, порядок проходження практики, напрями та перспективи працевлаштування, компетентності, які студенти мають здобути за результатами навчання.

Представники студентського самоврядування та студенти обговорили питання щодо освітньо-професійньої програми першого рівня вищої освіти «Правоохоронна діяльність». Студентське самоврядування у засіданні представили – Юлія Слободянюк, Наталія Василенко, Роман Большов, Альона Цьомра.