Кандидат юридичних наук, доцент, помічниця ректора Харківського національного університету внутрішніх справ національна координаторка європейських проєктів Оксана Цукан провела для здобувачів вищої освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича онлайн-зустріч за темою "Європейські можливості для академічної мобільності".

Мета заходу – ознайомлення здобувачів вищої освіти університету з перевагами інтернаціоналізації освітнього процесу та прикладами реалізації міжнародних проєктів у ХНУВС та інших закладах вищої освіти України.

Наприкінці відкритої лекції викладачі вишу запропонували провести ще одну зустріч із реалізації міжнародних проєктів на прикладі ХНУВС окремо для академічного персоналу Чернівецького національного університету.