Один з провідних вчених університету, доктор філософських наук, професор кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, заслужений працівник освіти України Олександр Тягло взяв участь у міжнародній науковій онлайн-конференції “Logic4Peace”, організованій університетом Амстердаму. Ним була зроблена доповідь «Логіка юридичних міркувань та аргументації» («Logic of Legal Reasoning and Argumentation»). На конференції обговорювалося широке коло проблем філософської логіки, філософії логіки та історії логіки, математичної та обчислювальної логіки, прикладної логіки та логічних структур, що використовуються в природничих і гуманітарних науках. У дебатах взяли участь близько 100 науковців із різних країн світу, в т.ч. з України, США, Польщі, Чехії та ін.