Відбулося засідання наукового гуртка "Техніка на службі поліції" кафедри протидії кіберзлочинності факультету № 4 ХНУВС із використанням програми для організації відеоконференцій Zoom.

Під час засідання гуртка було обговорено перспективні напрямки досліджень, які можуть опрацьовувати курсанти в своїх роботах. Особлива увага курсантів була приділена практичним аспектам допомоги українській армії в інформаційній війні. Під час засідання учасники поділилися інформацією про відомі їм чат-боти для інтернет-месенджерів, спеціалізовані вебсайти та способи використання соціальних комп’ютерних мереж, які можуть бути задіяні для надання допомоги українській армії у війні на інформаційному фронті. Крім того, було наголошено на необхідності продовження курсантами навчання та наукової роботи, незважаючи на такий складний час та випробовування, що випали на долю України та її громадян.