Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор взяв участь у роботі конференції “Суди в умовах війни”, що була організована проєктом ЄС “Право-Justice” “Модельні суди”.

Під час роботи конференції були обговорені основні проблеми, що виникли під час військових дій проти України зі сторони російської федерації. Було відзначено, що для притягнення до відповідальності винних у воєнних злочинах, скоєних з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, надзвичайно важливим є збір інформації та документування доказів. Зокрема було відзначено, що для сфери правосуддя в України, може бути корисним хорватський досвід.

Серед запрошених гостей – представники Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, Служби судової охорони, судді та працівники апаратів судів.