У режимі онлайн навчально-методичним відділом проведено робочу нараду із заступниками деканів факультетів №№ 1 – 4 з навчально-методичної роботи та навчально-допоміжним складом навчальних підрозділів із питань організації, планування та підготовки до 2022/2023 навчального року. Згідно графіків освітнього процесу на 2022/2023 навчальний рік чітко визначені дати початку І-го семестру, терміни проведення навчальної практики, екзаменаційної сесії та атестації.

Під час роботи учасники заходу обговорили питання щодо підготовки та строків виконання робочих навчальних планів, підрахунку навчального навантаження, закріплення навчальних дисциплін за кафедрами, оновлення та затвердження навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін, планування розкладу навчальних занять для здобувачів вищої освіти.