Викладачка кафедри соціології та психології факультету № 6 Надія Чепелєва провела з підлітками Новомиргородського району Кіровоградської області бесіду за темою «Уміння будувати міжособистісні стосунки у старших підлітків».

Обговорювали проблеми, які цікавлять чи турбують тінейджерів, а саме: обмін інформацією, самопізнання, вдосконалення навичок взаємодії з однолітками, збагачення емпатійних навичок, здатності розділяти з іншими спільні заняття, інтереси і почуття, налагодження контактів із протилежною статтю і засвоєння гендерних ролей, становлення автономності підлітка, його незалежності від дорослих, здобуття досвіду набуття прийнятного соціального статусу.

Підняли питання подальшого навчання. Викладачка розповіла про Харківський національний університет внутрішніх справ, зокрема спеціальність психологію, особливості навчання та вступу.