Працівники університету продовжують доставляти адресну допомогу – медикаменти, придбані за підтримки клінічної фундації Фортуна штату Алабама, США та координації Центру Українсько-Польського розвитку ХНУВС, його керівника Миколи Пахніна, а також очільниці відділу зв'язків із громадськістю Ірини Щербакової та заступника завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів Олексія Сердюка.

"Ліки, які можуть врятувати життя, сьогодні, як ніколи, потрібні літнім людям, тим, хто сам не може навіть нормально ходити, в найпростішому дати собі ради. І наше завдання – зробити так, щоб ці ліки були своєчасно доставлені. Робимо те, що повинні робити в цей надскладний час", – зауважила начальниця відділу соціально-гуманітарної роботи Наталія Машніцька, яка в складі команди волонтерів ХНУВС – начальниці навчально-методичного відділу Ірини Рязанцевої, завідуючої кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Ольги Безпалової, заступниці директора інституту післядипломної освіти Світлани Фіалки, професора кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування Василя Кікінчука, інших працівників університету, доправляє допомогу за призначенням.