Від дій кожного громадянина на своєму місці залежить результат наших Захисників по відбиттю збройної агресії рф проти України. Колектив Харківського національного університету внутрішніх справ не стоїть осторонь зміцнення обороноздатності країни, надає волонтерську допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, підрозділам територіальної оборони.

Завідуючою кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету №6 Іриною Пановою та доцентом кафедри трудового та господарського права факультету №2 Іваном Бригадиром організовано доставку та передано сучасні тепловізійні біноклі військовослужбовцям ЗСУ та прикордонному загону Державної прикордонної служби України.

Разом – сильніші!