На базі ХОО ФСТ «Динамо» України відбулися обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації Харкова та області з легкої атлетики. У них взяли участь 16 збірних команд, серед яких і команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

Спортсмени університету отримали дві срібні та дві бронзові медалі у різних видах легкої атлетики. Марія Хмелик – курсант 2-го курсу факультету № 2 у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м виборола ІІ місце. ІІ місце у бігу на дистанції 400 м з бар’єрами посів курсант 3-го курсу факультету № 1 Богдан Семенюк. Cлухач магістратури факультету № 1 Аліна Гугняк отримала одразу дві «бронзи» – у бігу на дистанції 1500 м та 800 м.