Діти дуже болісно сприймають війну, а особливо, коли воюють їхні рідні. Ці хвилювання відображені у листах, малюнках, які вони надсилають нашим Захисникам. Діти пишуть листи своїм татам, братам, незнайомим бійцям, підтримуючи їх бойовий дух.

Один із працівників Харківського національного університету внутрішніх справ, які мужньо захищають українську землю, виборюють незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, отримав зворушливий лист від учениці 5 класу Соломії.

У листі йдеться: «Дорогий захисник нашої країни! Дякую тобі за те, що ти оберігаєш та захищаєш нашу країну. Дякую тобі за мої сонячні дні та спокійні ночі. Дякую за те, що відстоюєш нашу державу. Я знаю, що тобі зараз нелегко, але я вірю, що скоро буде мир. Адже ми – українці. Ми – сильна нація. Ми віримо у вас. Ми молімося за ваше життя. Ми пишаємося вами. Я бажаю тобі сили, терпіння, здоров'я. Повертайтеся живими!!!»