За участю декана факультету № 6 Оксани Брусакової відбулося засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.

Під час засідання були обговорені робочі питання діяльності кафедри. Декан Оксана Брусакова запропонувала затвердити освітньо-професійні програми першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти «Фінанси, банківська справа та страхування (фінансова безпека та фінансові розслідування)». Окрема увага була приділена роботі кураторів і профорієнтаційній роботі.

Зважаючи на необхідність забезпечення освітнього процесу у ХНУВС в умовах воєнного стану, завідувачка кафедри Ольга Гетманець особливу увагу приділила важливості продовження якісного навчального процесу у дистанційному форматі через платформу Moodle, а також науковій роботі кафедри.