Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у вебінарі «Ефективне онлайн-навчання в умовах війни» від студії онлайн-освіти EdEra. Експерткою заходу виступила Яніна Хіжінська, академічна директорка «Unique School».

Під час заняття було розглянуто такі питання: як навчати дітей під час надзвичайних ситуацій; структура онлайн-заняття; як розповідати про війну; мистецтво підтримки; корисні сервіси для навчання як в Україні, так і за кордоном. Головна увага зосереджувалася навколо психічного стану особистості, почуттів та емоцій. Лекторка навела низку практичних вправ для стабілізації емоційного стану дітей і дорослих.

За результатами вебінару, пройшовши тестування, Наталія Кобилко отримала сертифікат підвищення кваліфікації тривалістю 0,1 кредиту ЕКТС й опанувала практичні навички організації освітнього процесу в період війни.