Педагогічний склад кафедри українознавства факультету № 2 продовжує підвищувати свій професійний рівень. Доцентка кафедри Вікторія Перцева взяла участь у вебінарі «Медіадотик: Безпека особистого інформаційного простору в умовах війни й не тільки».

Під час вебінару було розглянуто актуальні теми складного українського сьогодення: дезінформація, місінформація, фейки, пропаганда; інструменти фактчекінгу; меседжі й наративи; маніпуляції та інформаційний стрес; інформаційний простір.

Завдяки прослуханому курсу Вікторія Перцева удосконалила свої теоретичні знання щодо ідентифікації проявів пропаганди та дезінформації, отримала практичні поради з фактчекінгу, безпеки особистого інформаційного простору та стійкості до інформаційних впливів і маніпуляцій.