Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова успішно закінчила курс «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості» на платформі Prometheus.

Цей курс дає докладні роз’яснення, рекомендації та інструменти щодо нових можливостей у сфері підвищення кваліфікації педагогів. Під час навчання викладачка дізналася, як і де обирати програми підвищення кваліфікації, на що звертати увагу під час розроблення таких програм, як створювати плани для ЗЗСО й ухвалювати рішення про визнання результатів підвищення кваліфікації, як укладати відповідні документи, а також як планувати професійне зростання педагогів з урахуванням усіх потреб і фінансових можливостей. Після завершення цього курсу Наталія Єльнікова отримала сертифікат.