9 травня в Україні відзначають День Перемоги над нацизмом у Європі. На Меморіалі Слави у Лісопарку відбулося покладання квітів. У заході взяли участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування Харкова та області, депутати, представники політичних та громадських організацій, правоохоронних органів, ветерани, учасники АТО, мешканці Харкова та області, гості.

Працівники, курсанти, студенти навчального закладу разом з усіма присутніми поклали квіти до меморіального комплексу та вшанували пам'ять героїв-визволителів хвилиною мовчання.

Урочистим маршем пройшли парадні розрахунки підрозділів Харківського гарнізону, попереду яких крокував ансамбль барабанщиць Харківського національного університету внутрішніх справ. Їх барабанна дріб додала церемонії вшанування особливої урочистості та емоційного піднесення.