8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення. На Меморіалі Слави у Лісопарку відбулося покладання квітів. У заходах взяли участь керівники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської рад, депутати всіх рівнів, представники політичних та громадських організацій, підприємств, правоохоронних органів, учасники АТО, ветерани, мешканці Харкова, гості.

У заходах також взяв участь і колектив Харківського національного університету внутрішніх справ – керівництво, працівники, курсанти та студенти. Вони поклали квіти до підніжжя пам’ятнику Матері–Батьківщині та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

У складі підрозділів Харківського гарнізону урочистим маршем пройшов парадний розрахунок Харківського національного університету внутрішніх справ.

За всіма загиблими воїнами на меморіалі відбулася урочисто-траурна панахида.