Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Олена Синявська пройшла онлайн-курс «Цифрові юристи» на платформі цифрової освіти «Дія» та отримала відповідний сертифікат. Курс створений для надання відповідей - чому право та IT почали зближуватися. Слухачів ознайомили з юридичними професіями майбутнього (лігал-інженер, кібер-слідчий, медіа-поліцейський, мережевий юрист і т. д). Розкритіо було питання алгоритмів у праві, чат-ботів, як інструментів вирішення типових завдань в діяльності юриста, і які саме шаблони юридичних документів можна створити за допомогою них. Учасників курсу ознайомили з технологіями Blockchain та прикладами їхнього застосування в юридичній діяльності. Було розʼяснено, що таке смарт-контракти та як на практиці замінити паперові стандартні угоди смарт-контрактами. Навели приклади українських та світових юридичних стартапів.