Представниці команди рівних можливостей - помічниця ректора Харківського університету внутрішніх справ  з гендерних питань кандидатка юридичних наук, доцентка Оксана Цукан, доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін кандидатка соціологічних наук Наталія Бобро, відповідальна особа з гендерних питань у Кременчуцькому льотному коледжі кандидатка економічних наук Марина Петченко, провідна фахівчиня Сумської філії Цвітана Скорина, голова Дебатного клубу та Школи ораторської майстерності cтарша лейтенантка поліції Наталія Расторгуєва пройшли підвищення кваліфікації за видом «онлайн-курс» на тему «Жіноче лідерство та політична участь жінок» на платформі EdEra. Онлайн-курс про особливості жіночого лідерства та можливості активного залучення до ухвалення рішень у громадах створений за підтримки американського народу через Агенство США з міжнародного розвитку та підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Він включав наступні модулі: жіноче лідерство крізь призму історії та сьогодення; участь жінок в ухваленні рішень: від першого кроку до представництва; комунікаційна стратегія лідерки та співпраця з медіа; гендерно орієнтоване врядування як вимога часу; побудова коаліцій задля досягнення цілей; підготовка та написання гендерно чутливих проектів.

Після завершення курсу та успішно виконані модульні завдання представниці команди рівних можливостей отримали сертифікати, що підтверджують набуті навички з курсу.

Отримані знання та навички будуть використані для реалізації заходів щодо інтеграції ґендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки й оборони України.