Особовий склад інституту післядипломної освіти ХНУВС у важкий для нашої країни та суспільства час приєднався до волонтерського руху. Безкорисна допомога найбільш ураженим та потерпаючим верствам населення стала головною метою працівників інституту.

Співробітниками інституту у період воєнного часу була організована системна волонтерська діяльність у Харкові та Харківській області. У першу чергу, увагою та допомогою працівників інституту були охоплені медичні установи м. Харків. Заступником директора інституту Світланою Фіалкою та завідувачем навчально-методичним відділенням Олегом Заковоротнім передано дитячий одяг та взуття наступним медичним установам: Харківському міському перинатальному центру, міській клінічній дитячій лікарні № 16 та відділенню паліативної допомоги міської дитячої лікарні № 5.