Наукова бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ у дистанційному режимі відновила роботу з інформаційної підтримки науково-дослідної діяльності працівників університету.

Допоможемо з питань:

- створення і редагування профілів науковців в ORCID, Publons, Google Академії:  [email protected][email protected] (Надія Оністрат, Олена Музика),

- пошуку журналів для публікації, визначення квартилю журналу, надання інформації щодо наукометричних показників авторів в БД Scopus, Web of Science: [email protected]0501496547 (Олена Музика),

- з визначення індексів УДК, ББК, авторського знаку: [email protected]0953162963 (Олена Світлакова).

Приймаємо праці авторів університету для розміщення в репозитарії ХНУВС.

Направляти на пошту [email protected] (обов’язкова наявність короткої анотації та ключових слів українською, російською та англійською мовами).