Команда Харківського національного університету внутрішніх справ у цей нелегкий для нашої країни час робить усе можливе для підтримки громадян та надання допомоги тим, хто її потребує.

Представники університету несуть службу із забезпечення безпеки та правопорядку у населених пунктах, займаються волонтерською діяльністю - готують їжу для людей, які постраждали внаслідок військових дій, доставляють продукти ветеранам, забезпечують нужденних ліками, у разі потреби - надають первинну домедичну допомогу. Фахівці-психологи Центру корекційної та психодіагностичної діяльності та профільних кафедр вишу забезпечують психологічну підтримку, адже самостійно впоратися із розпачем, біллю втрат дуже важко, допомагають в евакуації населення із небезпечних районів міста, працюють у складі пошукових загонів, тощо.

Ми сильні разом! Разом ми переможемо!