У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з української мови за участі курсантів другого курсу, яка була приурочена Міжнародному дню рідної мови.

Відкрила захід та привітала усіх присутніх зі святом викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Віра Сіора. З вітальними словами до учасників олімпіади звернулися начальниця навчального відділу Алла Білик і голова циклової комісії Оксана Савченко. Вони привітали із Міжнародним днем рідної мови та наголосили на важливості вивчення української мови.

Члени журі – викладачки циклової комісії філологічних дисциплін Наталія Коверсун і Світлана Чередник – відзначили активну участь курсантів у змаганні та визначили переможців: І місце посів Ярослав Карпенко, ІІ місце – Назар Вальчук і ІІІ місце поділили Маргарита Капцевич і Катерина Паталах.

Висловлюємо слова вдячності всім учасникам І етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та вітаємо переможців!

КЛК ХНУВС