Професором кафедри цивільного права та процесу Ларисою Красицькою спільно з суддею у відставці Донецького апеляційного суду Миколою Будулуцою було проведено онлайн бінарне лекційне заняття з сімейного права для здобувачів вищої освіти денної форми навчання ступеня вищої освіти «Бакалавр» факультету № 6.

Під час лекції було висвітлено особливості розгляду судом апеляційної інстанції справ, що виникають із сімейних правовідносин, зокрема про розірвання шлюбу, про поділ майна, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, про визнання батьківства тощо. Звернуто увагу на докази та доказування у цих справах, дослідження висновків експертів, їх процесуальне значення. Микола Будулуца наголосив на необхідності отримання ґрунтовних знань у процесі навчання, необхідних для подальшої практичної діяльності здобувачів вищої освіти.