Команда із волейболу ВК «Авіатор» Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ другі вихідні поспіль перемагає у поєдинках Відкритого чемпіонату міста Полтава. Поза минулими вихідними спортсмени коледжу обіграли із рахунком 3:0 ВК «Решетилівка-2», що грає у другій лізі чемпіонату України.

У другій грі команда КЛК ХНУВС зіграла з Полтавським політехнічним коледжем. «Авіатори» здолали полтавчан із рахунком 3:1. Таким чином, після шостого туру команда льотного коледжу закріпилася на третьому місці.

23 лютого у спортивному комплексі Кременчуцького льотного коледжу пройде ІІІ тур чемпіонату з волейболу міста Кременчука. Команда ВК «Авіатор» прийматиме команду «Елтех-2». Бажаємо успіхів команді і перемоги!

КЛК ХНУВС