21 лютого вся світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови. У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ сьогодні серед курсантів та курсанток 1 курсу закладу вищої освіти було проведено освітньо-мистецький «Поетичний кампус» за участі завідувачки кафедри гуманітарних дисциплін, кандидатки філологічних наук, доцентки Валентини Василенко та провідної фахівчині відділення кадрового забезпечення Ганни Мітітєл.

Курсанти декламували поетичні твори відомих українських та сучасних письменників про рідну мову. «Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо, що мова має велике значення, адже мова єднає!», – зазначили курсанти. Любов до рідної мови – це шлях до знання та світла!

Сумська філія ХНУВС