I етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2021/2022 навчальному році стартував у Харківському національному університеті внутрішніх справ та відокремлених структурних підрозділах –– Сумській філії та Кременчуцькому льотному коледжі.

Учасників олімпіади – курсантів і студентів вишу – привітав ректор Валерій Сокуренко. Він наголосив на важливості  отримання та перевірки своїх знань, які дозволяють підвищити фаховий рівень, зростати професійно, реалізуватися у житті та будувати успішну кар’єру.  У заході взяли участь перший проректор Дмитро Швець та проректор Михайло Бурдін.

Олімпіада походитиме за напрямами: «Кримінальне право» та «Українська мова». Найкращих учасників визначить журі у складі фахівців за спеціальностями: «Право», «Кібербезпека», «Психологія» та «Українська мова».

У заході взяли участь декани факультетів, науково-педагогічні працівники, керівники підрозділів вишу.