Науковою бібліотекою Харківського національного університету внутрішніх справ проведено онлайн навчальне заняття для педагогічних, науково-педагогічних, наукових представників структурних підрозділів – Кременчуцького льотного коледжу та Сумської філії – за темою «Ведення та наповнення авторських профілів науковців у єдиному міжнародному реєстрі унікальних ідентифікаторів вчених ORCID та у пошуковій системі Google Академія. Правила самоархівування наукових робіт в інституційному репозитарії Харківського національного університету внутрішніх справ (KhNUIAIR)».

Учасники заходу обговорили важливість дотримання наукометричних підходів у наукову діяльність і вирішення завдань щодо досягнення спільних науково-практичних цілей.

Під час онлайн-заняття директорка наукової бібліотеки Олена Музика та начальниця відділу електронних ресурсів і сервісів бібліотеки Надія Оністрат надали відповіді на всі актуальні запитання учасників.