Учасники Школи наукового лідерства факультету № 1 ХНУВС Ярослав Борщ, Вікторія Колесник, Олександра Ісаєва, Марина Григорович і Данило Артюх провели профорієнтаційну роботу серед учнів 11-х класів Харківського наукового ліцею-інтернату «Обдарованість» та Харківського навчально-виховного комплексу № 24.

Під час зустрічі курсанти ознайомили випускників з умовами вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, розповіли про специфіку підготовки курсантів, студентів за різними спеціальностями та формами навчання, також про свою майбутню професію поліцейського. Учні цікавились курсантським життям у ХНУВС та навчальними дисциплінами, які вивчають в університеті.

Курсанти відповіли на всі запитання школярів, надали інформаційний матеріал про університет, продемонстрували відеоролик про Харківський поліцейський виш.