Українська мова сьогодні має стратегічне і геополітичне значення. Вона повинна об’єднати і зміцнити українську державу, яка має оберігати й розвивати українське слово, бо зараз слово – то наша зброя.

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови здобувачі вищої освіти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ разом із завідувачкою кафедри гуманітарних дисциплін, кандидатом філологічних наук, доцентом Валентиною Василенко провели круглий стіл «Українська мова – мова єднання нації». Науково-патріотичний захід пройшов під гаслом «Рідне слово, закарбоване в пам’яті, – наш оберіг!».

Майбутні правники та правоохоронці переконані, що нація оберігається і твориться завжди у двох вимірах: рідної мови і рідної землі.

Сумська філія ХНУВС