Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні відділом соціально-гуманітарної роботи для курсантів 1-3 курсів факультетів №№1-4 Харківського національного університету внутрішніх справ з 17 лютого розпочато проведення тематичних екскурсій.

Музейна екскурсія проводиться на основі виставки, а також у супроводі слайдів та відеоматеріалів. Виставкові матеріали, серед яких видання та матеріали наукових конференцій, що були присвячені ходу євроінтеграції України, красномовно свідчать про визначений державний курс на долучення до когорти європейських держав. Хвилюючі фотознімки тих подій та відеофрагмент церемонії прощання з одним із загиблих Героїв Небесної Сотні з Харкова Юрієм Паращуком – усе це підкреслює історичне значення тих подій та безцінну жертву, яку український народ приніс за можливість вільного вибору свого майбутнього.

Заходи проводяться згідно з діючими карантинними нормами.

Директор музею Андрій Прохоров